Commissies

Commissies

Jeugd Commissie - Dagelijks Bestuur

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Martijn Pastoor
    Voorzitter
    Martijn Pastoor
    06 - 10 24 42 15
    »
  • Arjan Pruim
    Technische Zaken
    Arjan Pruim
    06 – 34 57 60 01
    »
  • Redmar van der Burg
    Coordinatorische Zaken
    Redmar van der Burg
    06 – 57 88 88 29
    »

Jeugd Commissie - Jeugd Opleidingen

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Arjan Pruim
    Hoofd Jeugd Opleidingen
    Arjan Pruim
    06 – 34 57 60 01
    »

Jeugd Commissie - Coördinatoren

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Jan Renkema
    JO19 / JO17
    Jan Renkema
    06 - 25 29 41 68
    »
  • Erik de Boer
    JO15
    Erik de Boer
    06 - 50 90 98 14
    »
  • Wietske Wekema
    JO13
    Wietske Wekema
    06 - 51 67 41 68
    »
  • Grytsje van de Berg
    MO11
    Grytsje van de Berg
    06 - 15 57 72 85
    »
  • Jan Norden
    JO11 / JO10
    Jan Norden
    06 – 10 62 09 40
    »
  • Joost Blom
    JO9 / JO8
    Joost Blom
    06 - 28 47 97 86
    »
  • Helena Drenth
    JO7
    Helena Drenth
    06 - 14 36 53 92
    »
  • Helena Drenth
    Smurfen
    Helena Drenth
    06 - 14 36 53 92
    »

Technische commissie senioren

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Erwin Meijer
    Voorzitter
    Erwin Meijer
    06 - 27 59 62 64
    »
  • Gosse Dijkema
    Lid
    Gosse Dijkema
    06 – 29 57 03 38
    »
  • Anton Tjoelker
    Lid
    Anton Tjoelker
    06 - 46 32 37 58
    »

Scheidsrechters

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Johan Huisjes
    Coördinator
    Johan Huisjes
    06 – 14 96 09 68
    »

Sponsorcommissie

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Ewout Kamminga
    Voorzitter
    Ewout Kamminga
    06 – 50 20 57 33
    »
  • Cor Bos
    Lid
    Cor Bos
    06 – 22 57 23 25
    »
  • Wineke Travaille
    Lid
    Wineke Travaille
    06 – 52 41 29 70
    »
  • Marco v/d Berg
    Lid
    Marco v/d Berg
    06 - 12 15 81 62
    »

PR

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Herald Veenstra
    PR
    Herald Veenstra
    06 – 20 64 77 72
    »
  • Leon Adema
    PR
    Leon Adema
    06 - 40 57 48 02
    »
  • VACATURE
    Fotografie
    VACATURE

ICT

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Herald Veenstra
    Webmaster
    Herald Veenstra
    06 – 20 64 77 72
    »
  • Martijn Pastoor
    Webmaster
    Martijn Pastoor
    06 - 10 24 42 15
    »

Kantinecommissie

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Jan Jakob Boer
    Inkoop
    Jan Jakob Boer
    06 – 27 90 68 08
    »
  • Wineke Travaille
    Lid
    Wineke Travaille
    06 – 52 41 29 70
    »
  • Rolinda Dobben
    Planning
    Rolinda Dobben
    06 – 54 71 44 55
    »
  • Jolien de Boer
    Planning
    Jolien de Boer
    06 – 25 01 51 91
    »

Activiteitencommissie

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Herald Veenstra
    Voorzitter
    Herald Veenstra
    06 - 20 64 77 72
    »
  • Wineke Travaille
    Lid
    Wineke Travaille
    06 – 52 41 29 70
    »
  • Marijke Wierenga
    Lid
    Marijke Wierenga
    06 - 51 17 62 64
    »
  • Jan Gert Elzinga
    Lid
    Jan Gert Elzinga
    06 - 20 09 05 43
    »
  • Jelle Jorritsma
    Lid
    Jelle Jorritsma
    06 - 10 83 77 77
    »
  • Jan Hoogstra
    Klaverjassen
    Jan Hoogstra
    06 - 40 15 49 31
    »
  • Gerrit Kuiper
    Vissen
    Gerrit Kuiper
    »
  • Ari Buikema
    Grote clubactie
    Ari Buikema
    06 – 20 63 02 42
    »

Vrijwilligerscommissie

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Patricia Stenekes
    Lid
    Patricia Stenekes
    06 – 11 00 50 76
    »
  • Arjan Delbrugge
    Lid
    Arjan Delbrugge
    06 - 48 43 22 58
    »
  • Martin Kanon
    Lid
    Martin Kanon
    06 - 52 64 08 30
    »

Accomodatiecommissie

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Eric de Vries
    Voorzitter
    Eric de Vries
    06 – 29 04 36 13
    »
  • Tunnes Nieuwhof
    Lid
    Tunnes Nieuwhof
    06 – 27 59 67 65
    »

Leden Administratie

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Heleen Pieterman
    Administratie
    Heleen Pieterman
    06 - 45 11 53 41
    »

Materiaal Beheer

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Bart Koiter
    Beheer
    Bart Koiter
    06 – 29 03 22 96
    »
  • Dennis de Haan
    Beheer
    Dennis de Haan
    06 - 81 25 01 25
    »

Overige

  •  
    Functie
    Naam
    Tel
    Email
  • Anne Bouma
    Gevonden voorwerpen
    Anne Bouma
    0594 – 51 46 16
    »
  • Tunnes Nieuwhof
    Consul
    Tunnes Nieuwhof
    06 – 27 59 67 65
    »
  • Bert Zuiderveld
    Archief
    Bert Zuiderveld
    06 - 15 55 43 57
    »
  • Erik Ausma
    Beheer scorebord
    Erik Ausma
MW Bedrijfskleding
  • AA drink
    Alan Accountants en Adviseurs
    Tripio Financiële Diensten
    WM Veenstra Print Druk Sign Mail
    Jasicamp Caravan- en Campertechniek
  • Joke's Visdomein
    Auto de Groot Haren B.V
    Vrumona BV
    Kleurrijk Schilders
    Lubberink & co accountants en belastingadviseurs
  • Abiant uitzendgroep
    Smidts Tolbert - Smidts Autogroep
    Hubo Tjoelker Leek
    Roelvink Advocatenkantoor B.V.
    Huizinga De Vries Notarissen
  • ING
    Bos Incasso
    Café Restaurant Max Otter
    Telecom Service Groep
    Rabobank Noordenveld West Groningen
  • VDH Products BV
    InfoLeek
    Hummel Recycling
    Argo schoonmaakservice
    Albert Heijn Leek
  • Heys Schoenmode
    Kamminga & Partners Makelaars
    Sap Financiële Diensten
    Rodenburghal Leek
    Catering Noord
  • Klusbedrijf B. Zantinga
    Wierenga Accountantskantoor
    Fitclub Rodenburg
    DA Leek
    Topwurk Uitzendbureau
  • De Koning Groningen
    Hypotheekservice Leek
    Comvorm Lederluxe
    De Houthal Bouwmaterialen B.V.
    Vroegindewey
  • Liewes Roden
    Mewin
    Hessel Hairfashion Leek
    Adviesgroep Vrije Beroepen
    van der Molen transport
  • Sylvaphane Plastics B.V.
    Ep Mulder Leek
    Art Systems B.V.
    Jumbo Maripaan Groep
    Autorijschool G. de Vries
  • Bakkerij van Esch
    Maat & Van der Veen B.V.
    Prolyte Group supplies truss, staging and hoists
    Slagerij Meatpoint
    Kuperus hengelsport
  • Schildersbedrijf Jos Dasselaar
    Autobedrijf Wierenga
    Machinefabriek Poelstra
    Tegels & Trends
    Stroop raadgevende ingenieurs B.V.
  • Kort Woonkomfort
    Sportcentrum Leek
    Borsch Advocatuur
    T.O.P. Technisch Opgeleid Personeel
    Regiobank Leek
  • Datas
    Veenhuizen Bedrijfswagens en Bedrijfsauto's BV
    Veltins
    Schuiling Wonen & Slapen
    HANOS Groningen
  • Makelaardij Nienoord
    Zuiderveld
    Ubels Assurantiën B.V.
    Schildersbedrijf Wander
    Miko Koffie Noord
  • Jonkman Garantiemakelaars
    gBOU Heerenveen
    Samen Zorgen voor Elkaar
    Martini Reclamemakers BV
    Kenders Bouw
  • Studio Bert Gort
    Pizzeria Sa Perda Longa
    VCN Mass Turning
    Kleiker Assurantiën
    Radus
  • De Man Mode & Jeans