Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Scheidsrechters

Scheidsrechters

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
02 dec 19:30 De Wilper Boys VR18+1 VEV'67 VR18+1
02 dec 19:30 ONR 35+2 VEV'67 35+1
02 dec 19:30 VEV'67 35+3 Roden 35+2
02 dec 19:30 TLC 45+1 VEV'67 45+4
02 dec 19:30 VEV'67 35+2 Roden 35+4
02 dec 19:30 VEV'67 35+5 ONR 35+3
02 dec 20:00 VEV'67 VR18+1 VV Opende VR18+1
02 dec 20:00 VEV'67 35+1 Nieuw Roden 35+1
02 dec 20:00 Roden 45+2 VEV'67 45+2
02 dec 20:00 Roden 45+3 VEV'67 45+3
02 dec 20:00 VEV'67 45+4 Peize 45+1
02 dec 20:00 Roden 35+4 VEV'67 35+5
02 dec 20:30 TLC VR18+1 VEV'67 VR18+1
02 dec 20:30 ONR 35+2 VEV'67 35+3
02 dec 20:30 VEV'67 45+2 ONR 45+1
02 dec 20:30 VEV'67 45+3 VEV'67 45+4
02 dec 20:30 VEV'67 35+5 VEV'67 35+2
02 dec 21:00 VEV'67 VR18+1 RWF VR18+1
02 dec 21:00 VEV'67 35+3 Nieuw Roden 35+1
02 dec 21:00 Roden 35+2 VEV'67 35+1
02 dec 21:00 Zevenhuizen 45+1 VEV'67 45+2
02 dec 21:00 VEV'67 45+4 Roden 45+3
02 dec 21:00 TLC 45+1 VEV'67 45+3
02 dec 21:00 VEV'67 35+2 Gomos 35+1
02 dec 21:30 VEV'67 35+1 VEV'67 35+3
02 dec 21:30 VEV'67 45+2 Roden 45+1
02 dec 21:30 VEV'67 45+3 Peize 45+1
02 dec 21:30 ONR 35+3 VEV'67 35+2
02 dec 21:30 Gomos 35+1 VEV'67 35+5
03 dec 08:30 VEV'67 JO8-3 Zevenhuizen JO8-1
03 dec 08:30 VEV'67 JO9-3 Marum JO9-3
03 dec 08:30 VEV'67 JO9-4 Roden JO9-3
03 dec 08:30 VEV'67 JO13-3 LTC JO13-3
03 dec 09:00 Niekerk JO15-1JM VEV'67 JO15-2
03 dec 09:00 VEV'67 JO11-1 Velocitas 1897 JO11-1
03 dec 09:00 VEV'67 JO11-4 Marum JO11-1
03 dec 09:00 Marum JO9-2 VEV'67 JO9-2
03 dec 09:00 S.V. Oosterwolde JO15-1 VEV'67 JO15-1
03 dec 09:00 Actief JO8-4 VEV'67 JO8-1
03 dec 09:00 Grijpskerk JO11-1 VEV'67 JO11-2
03 dec 09:00 VEV'67 MO15-1 ST Tynaarlo/VAKO MO15-1
03 dec 09:00 Be Quick 1887 JO12-1 VEV'67 JO12-1
03 dec 09:00 Fc. Grootegast JO13-1 VEV'67 JO13-2
03 dec 09:30 FC Zuidlaren JO17-1 VEV'67 JO17-1
03 dec 09:30 VEV'67 JO9-1 Zuidhorn JO9-1
03 dec 09:30 Bakkeveen JO11-1 VEV'67 JO11-3
03 dec 09:30 VEV'67 JO10-1 Zuidhorn JO10-1
03 dec 09:30 VEV'67 JO10-2 Fc. Grootegast JO10-1
03 dec 10:00 VEV'67 JO14-2 Waskemeer JO14-1
03 dec 10:15 Lycurgus JO8-4 VEV'67 JO8-4
03 dec 10:15 Drachtster Boys JO12-4 VEV'67 JO12-4
03 dec 10:30 VEV'67 JO12-2 Actief JO12-1JM
03 dec 10:30 VEV'67 JO12-3 HFC '15 JO12-3JM
03 dec 10:30 Marum JO10-2 VEV'67 JO10-3
03 dec 10:30 V.V. Westerkwartier JO14-1 VEV'67 JO14-1
03 dec 10:30 VEV'67 MO13-1 De Blesse MO13-1
03 dec 10:45 VEV'67 JO13-1 FC Burgum JO13-1
03 dec 11:00 vv Winsum MO13-2 VEV'67 MO13-2
03 dec 11:00 S.V. Oosterwolde JO8-1 VEV'67 JO8-2
03 dec 11:45 J. Kuperus VEV'67 2 Gorecht 2
03 dec 12:00 VEV'67 4 vv Winsum 6
03 dec 12:00 VEV'67 JO15-3JM Oerterp JO15-1
03 dec 12:15 VEV'67 VR1 vv Winsum VR2
03 dec 12:30 Zuidhorn JO17-3 VEV'67 JO17-2
03 dec 13:10 ONT MO15-1 VEV'67 MO15-2
03 dec 13:30 Harkema Opeinde 2 VEV'67 3
03 dec 13:45 VEV'67 JO17-3 Wilper Boys De JO17-1JM
03 dec 13:45 VEV'67 JO19-3 ODV JO19-1
03 dec 14:00 N. Schulte Velocitas 1897 1 VEV'67 1
03 dec 14:00 D. de Haan VEV'67 6 ACV 10
03 dec 14:15 VEV'67 MO17-1 SJO Feanstars MO17-1
03 dec 14:30 P.J. Lubberts Roden JO19-1 VEV'67 JO19-1
03 dec 16:15 GRC Groningen 4 VEV'67 5
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!