Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

E-mail contactlijst

E-mail contactlijst

U kunt de diverse commissie/afdelingen bereiken middels onderstaande emailadressen:

Commissie / Afdelingen E-mailadres
Accommodatiebeheer accommodatiebeheer@vev67.nl
Activiteiten activiteiten@vev67.nl
Administratie administratie@vev67.nl
Jantje Betontoernooi jantjebetontoernooi@vev67.nl
Jeugdorganisatie jeugdorganisatie@vev67.nl
Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@vev67.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@vev67.nl
Materiaalbeheer materiaalbeheer@vev67.nl
Merchandise merchandise@vev67.nl
Oliebollen Commissie oliebollen@vev67.nl
Oostindie Wintercup oostindiewintercup@vev67.nl
Penningmeester penningmeester@vev67.nl
PR pr@vev67.nl
Scheidsrechters scheidsrechters@vev67.nl
Secretaris secretaris@vev67.nl 
Smurfenvoetbal smurfen@vev67.nl
Sponsorcommissie sponsorcommissie@vev67.nl
Vertrouwenspersoon vertrouwenspersoon@vev67.nl
Vrienden van VEV'67 vriend@vev67.nl
Voorzitter voorzitter@vev67.nl
Vrijwilligerscommissie vrijwilligerscommissie@vev67.nl
Wedstrijdsecretaris w.gort@vev67.nl
Webmaster webmaster@vev67.nl
   
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!