Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wintercup 2020

Wintercup 2020

10e Oostindie - Wintercup (2020)

De FINALEAVOND van de 10e editie Oostindie Wintercup was wederom erg gezellig, wat kunnen we terugkijken op een prachtige editie.

Een goed verlopen 10e editie onder herfst- en lenteachtige taferelen, geen sneeuw, ijzel etc. zo af en toe wat regen maar dat mocht de pret niet drukken, 5 avonden vol inspanning en (veel) ontspanning!

Even een korte terugblik op de finaleavond….

Om 18.45 uur werd afgetrapt door VEV’67 35+ 1 en 35+2 om de plaatsen 7 en 8 in het A-toernooi, deze wedstrijd werd een prooi voor 35+ 1 dat de wedstrijd won met 4-2. Om 19.30 uur was het de beurt aan de mannen uit het A- en B-toernooi om de plaatsen 5 en 6 te bepalen. In het A-toernooi was TLC 2 met 6-2 te sterk voor VEV’67 6, en in het B-toernooi was er een 3-1 winst voor VEV’67 35+ 5 op 45+ 2.

Om 20.15 uur de strijd om de plaatsen 3 en 4 in het A- en B-toernooi, VEV’67 45+ 1 wisten met 2-0 te winnen van Roden 4 en All Stars 3e/ 4e wist te winnen van TLC 3.

 10e Oostindie WintercupVEV'67 4 winnaar A-toernooi

Dan de finales om 21.00 uur, VEV’67 4 moest de degens kruisen in het A-toernooi met VEV’67 5, dit werd een overwinning voor de mannen van het 4e (5-2), spannender was de strijd om de winst in het B-toernooi waar VV Westerkwartier 3 en VEV’67 35+ 4 het met elkaar moesten uitvechten. Na een eindstand van 0-0 was het aan spelers en de beide keepers om nog een keer hun kunsten te vertonen vanaf 9 meter, deze pingels werden iets beter genomen door VEV’67 35+ 4 waardoor zij voor het eerst in de historie van de Oostindie Wintercup de beker en de eeuwige roem in ontvangst mochten nemen.

10e Oostindie WintercupVEV'67 35+ 4 winnaar B-toernooi 2020

Inmiddels was in de kantine het feest losgebarsten onder de muzikale deuntjes van DJ BEEZ en DJ LADY S, en was er als extra entertainment een optreden van zanger Orlando, de handjes in de lucht, de glazen gevuld en een hoop plezier. Even na 12 uur werd tevens bekend wie er met de prachtige prijzen van de verloting naar huis gingen, en wisten we ook wie de superhoofdprijs; een JURA Koffiemachine beschikbaar gesteld door de Koffiewinkel te Haren, www.dekoffiewinkel.com op zijn/ haar aanrecht kon installeren.

Verder willen wij als organisatie de vele supporters, deelnemers, en hun begeleiding bedanken, dank aan alle bezoekers die de weg richting het sportpark wisten te vinden, scheidsrechters bedankt, veel dank zijn we verschuldigd aan Rudie Makkinga (en het overige barpersoneel), die inmiddels al een aantal jaren het reilen en zeilen achter de bar verzorgt en uiteraard onze sponsors! Op naar de 11e editie !!!

Met vriendelijke groet,

 

Organisatie Oostindie Wintercup



NIEUWSBRIEF NUMMER 5
Afgelopen vrijdag zijn de halve finales van het A-toernooi en is de laatste speelronde in het B-toernooi gespeeld. We kunnen het programma voor de gezellige finaleavond gaan opmaken.
Na het voetballende geweld op beide speelvelden was er na afloop live muziek in de kantine, zanger Bert Solo zette de kantine in vuur en vlam wat een enorm stuk gezelligheid met zich mee heeft gebracht.
Voor aankomende vrijdag de finale-avond, met wederom muziek! DJ BEEZ en DJ LADY S zorgen voor de muzikale invulling en zal er een optreden zijn van Zanger Orlando, ook tijdens deze finale-avond een geweldige verloting met prachtige prijzen (JURA koffiemachine, led tv 49”, verwenpakket Christine luc, air-fryer etc. etc.), de loten kosten € 1,- en kunnen uitsluitend contant worden afgerekend en zijn de gehele avond verkrijgbaar, tijdens de finaleronde wordt er gewerkt met consumptiemunten deze kunnen aan de bar gekocht worden.
Ook voor de inwendige mens zal worden gezorgd, broodjes hamburgers zullen er worden verkocht en zal er rond worden gegaan met bittergarnituur.
Onderstaand de uitslagen van de 4e avond en het programma voor de finale-avond van 31 januari aanstaande.

Vrijdag 24 januari 2020 HALVE-FINALES
18.45 uur:
Veld 1: VEV’67 35+5 - VEV’67 45+ 2 1 - 6
19.30 uur:
Veld 1: TLC 2 – VEV’67 35+ 1 3 - 1
Veld 2: VEV’67 35+ 2 – VEV’67 6 0 - 7
20.15 uur:
Veld 1: VV Westerkwartier 3 - VEV’67 45+ 1 4 - 1
Veld 2: RODEN 4 - VEV’67 35+ 4 1 - 1
21.00 uur:
Veld 1: VEV’67 4 – TLC 3 6 - 2
Veld 2: All Stars 3e/ 4e – VEV’67 5 0 - 4

Vrijdag 31 januari 2020 FINALERONDE
18.45 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 1 – VEV’67 35+ 2
19.30 uur:
Veld 1: VEV’67 45+ 2 – VEV’67 35+ 5
Veld 2: TLC 2 – VEV’67 6
20.15 uur:
Veld 1: RODEN 4 – VEV’67 45+ 1
Veld 2: TLC 3 – All Stars 3e/ 4e
21.00 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 4 – VV Westerkwartier 3
Veld 2: VEV’67 4 – VEV’67 5

De fantastische finaleavond van de Oostindie Wintercup:

- 31 januari 2020:
FINALEAVOND m.m.v. DJ BEEZ & DJ LADY S, optreden Zanger Orlando en geweldige verloting!!

De organisatie treft iedereen graag weer op 31 januari, de kantine en kleedkamers op Sportpark Oostindie zullen om circa 18:00 uur open zijn, in de hal van het complex zal een kleedkamer-indeling hangen.

Met vriendelijke groet,

Organisatie Oostindie Wintercup

oostindiewintercup@vev67.nl

Klik HIER voor de volledige nieuwsbrief !


NIEUWSBRIEF NUMMER 4
Afgelopen vrijdag is de derde ronde gespeeld, koning winter is ons nog steeds goed gezind, tijdens de 9e editie was het voor de halve finaleronde sneeuwschuiven geblazen, zoals het er nu uit ziet zal dat er dit jaar niet van komen.
Op naar aankomende vrijdag waar de halve finales van het A-teornooi worden gespeeld en de beslissende speelronde in het B-toernooistaat te wachten.
Aankomende vrijdag tevens live muziek in de kantine, zanger Bert Solo zal het geheel muzikaal gaan omlijsten en tevens wacht ons een prachtige verloting met geweldige prijzen (Jura koffiemachine, led tv 49”, verwenpakket Christine le Duc, air-fryer etc. etc.), loten kosten € 1,- en kunnen uitsluitend contant worden afgerekend en zijn de gehele avond verkrijgbaar, tijdens de halve finale en finaleronde wordt er gewerkt met consumptiemunten deze kunnen aan de bar gekocht worden (linkerzijde).
Onderstaand de uitslagen van de derde ronde en het programma voor 24 en 31 januari aanstaande.

Vrijdag 17 januari 2020
18.45 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 1 – VEV’67 35+ 2 1 - 1
Veld 2: TLC 3 – All Stars 3e/ 4e 1 - 2
19.30 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 4 – VEV’67 35+ 5 3 - 2
20.15 uur:
Veld 1: VEV’67 45+ 1 - VEV’67 45+ 2 6 - 4
Veld 2: VV Westerkwartier 3 – RODEN 4 5 - 2
21.00 uur:
Veld 1: VEV’67 5 – VEV’67 6 1 - 0
Veld 2: TLC 2 – VEV’67 4 1 - 8

Vrijdag 24 januari 2020 HALVE-FINALES
18.45 uur:
Veld 1: VEV’67 35+5 - VEV’67 45+ 2
Veld 2:
19.30 uur:
Veld 1: TLC 2 – VEV’67 35+ 1 (E)
Veld 2: VEV’67 35+ 2 – VEV’67 6 (F)
20.15 uur:
Veld 1: VV Westerkwartier 3 - VEV’67 45+ 1
Veld 2: RODEN 4 - VEV’67 35+ 4
21.00 uur:
Veld 1: VEV’67 4 – TLC 3 (A)
Veld 2: All Stars 3e/ 4e – VEV’67 5 (B)

Klik HIER voor de volledige nieuwsbrief !



NIEUWSBRIEF NUMMER 3
Afgelopen vrijdag is de tweede ronde gespeeld, onder niet winterse omstandigheden was het prima voetballen op Sportpark Oostindie, ook de derde helft was het wederom gezellig druk in de kantine van VEV’67.
Op naar aankomende vrijdag waar de 3e ronde en beslissende ronde in poule A en B wacht en de 3e ronde (vrijdag 24 januari de 4e ronde) in het B-toernooi staat te wachten, wie zorgt er voor een verrassing?
Onderstaand de uitslagen van de tweede ronde en het programma voor 17, 24 en 31 januari aanstaande.

UITSLAGEN 10 januari 2020
18.45 uur:
Veld 1: VV Westerkwartier 3 – VEV’67 35+ 5 5 - 0
19.30 uur:
Veld 1: All Stars 3e/ 4e – VEV’67 35+ 2 6 - 0
Veld 2: TLC 3 – VEV’67 35+ 1 3 - 0
20.15 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 4 - VEV’67 45+ 2 3 - 0
Veld 2: RODEN 4 – VEV’67 45+ 1 2 - 0
21.00 uur:
Veld 1: TLC 2 – VEV’67 5 0 - 1
Veld 2: VEV’67 4 – VEV’67 6 9 - 2

Vrijdag 17 januari 2020

18.45 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 1 – VEV’67 35+ 2 -
Veld 2: TLC 3 – All Stars 3e/ 4e -
19.30 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 4 – VEV’67 35+ 5 -
Veld 2:
20.15 uur:
Veld 1: VEV’67 45+ 1 - VEV’67 45+ 2 -
Veld 2: VV Westerkwartier 3 – RODEN 4 -
21.00 uur:
Veld 1: VEV’67 5 – VEV’67 6 -
Veld 2: TLC 2 – VEV’67 4 -

Klik HIER voor de volledige nieuwsbrief !


NIEUWSBRIEF NUMMER 2….
De 10e editie van de Oostindie Wintercup is afgelopen vrijdag van start gegaan, onder prima weersomstandigheden werd er afgetrapt op Sportpark Oostindie, rond 22.00 uur was iedereen binnen waar men onder het genot van een hapje en een drankje de start van Oostindie Wintercup kon bespreken, op naar aankomende vrijdag waar de 2e ronde in de poulefase wacht.

UITSLAGEN 3 januari 2020


18.45 uur:
Veld 1: RODEN 4 - VEV’67 45+ 2 3 – 2
Veld 2: VEV’67 4 (II) – VEV’67 45+ 1 0 – 3 (5 – 3)
19.30 uur:
Veld 1: TLC 4 – VEV’67 35+ 5 5 - 3
Veld 2: VV Westerkwartier 3 – VEV’67 35+ 4 0 - 2
20.15 uur:
Veld 1: TLC 2 - VEV’67 6 4 - 0
Veld 2: VEV’67 4 – VEV’67 5 6 - 2
21.00 uur:
Veld 1: TLC 3 – VEV’67 35+ 2 6 - 3
Veld 2: All Stars 3e/ 4e – VEV’67 35+ 1 8 - 1

Vrijdag 10 januari 2020

18.45 uur:
Veld 1: VV Westerkwartier 3 – VEV’67 35+ 5 -
Veld 2: TLC 4 – VEV’67 35+ 4 -
19.30 uur:
Veld 1: All Stars 3e/ 4e – VEV’67 35+ 2 -
Veld 2: TLC 3 – VEV’67 35+ 1 -
20.15 uur:
Veld 1: VEV’67 4 (II) - VEV’67 45+ 2 -
Veld 2: RODEN 4 – VEV’67 45+ 1 -
21.00 uur:
Veld 1: TLC 2 – VEV’67 5 -
Veld 2: VEV’67 4 – VEV’67 6 -

Klik HIER voor de volledige nieuwsbrief !





De 10e editie van de Oostindie Wintercup staat op het punt van beginnen, op 3 januari aanstaande wordt er weer afgetrapt voor het toernooi in de winterstop voor de reserveteams, 7 tegen 7 op een half kunstgrasveld, 5 avonden vol inspanning en ontspanning, dit jaar wederom 16 !!! geweldige teams die een prachtig affiche geven voor een mooi en sportief toernooi.

Tijdens de halve finaleavond zal Bert Solo de muziek verzorgen, de muzikale omlijsting tijdens de finaleavond zal DJ BEEZ & DJ LADY S voor hun rekening nemen met als muzikale gast een optreden van Zanger Orlando (Orlando Uitenwerf). Zowel op de halve finaleavond en de finaleavond zal er tevens een geweldige verloting zijn, op deze avonden zal een foodtruck aanwezig zijn om de inwendige mens van diverse lekkernijen te voorzien.

De deelnemende teams op de Oostindie Wintercup zijn dit jaar: TLC 2, TLC 3, TLC 4, Roden 4, VV Westerkwartier 3, All Stars 3e/4e, VEV’67 4, VEV’67 5, VEV’67 6, VEV’67 45+ 1 en 45+ 2, VEV’67 35+ 1, VEV’67 35+ 2, VEV’67 35+ 4 en VEV’67 35+ 5.
Ook dit jaar zullen de wedstrijden starten om 18.45 uur, 19.30 uur, 20.15 uur en 21.00 uur, de duur van de wedstrijd zal zijn 2 x 20 minuten.

De poule indeling:

Poule A:                                  Poule B:
1. TLC 2                                  1. TLC 3
2. VEV’67 4 (I)                        2. All Stars 3e/ 4e
3. VEV’67 5                             3. VEV’67 35+ 1
4. VEV’67 6                             4. VEV’67 35+ 2

Poule C:                                  Poule D:
1. TLC 4                                  1. Roden 4
2. VV Westerkwartier 3         2. VEV’67 4 (II)
3. VEV’67 35+ 4                     3. VEV’67 45+ 1
4. VEV’67 35+ 5                     4. VEV’67 45+ 2

Vrijdag 3 januari 2020
18.45 uur:
Veld 1: RODEN 4 - VEV’67 45+ 2 -
Veld 2: VEV’67 4 (II) – VEV’67 45+ 1 -
19.30 uur:
Veld 1: TLC 4 – VEV’67 35+ 5 -
Veld 2: VV Westerkwartier 3 – VEV’67 35+ 4 -
20.15 uur:
Veld 1: TLC 2 - VEV’67 6 -
Veld 2: VEV’67 4 – VEV’67 5 -
21.00 uur:
Veld 1: TLC 3 – VEV’67 35+ 2 -
Veld 2: All Stars 3e/ 4e – VEV’67 35+ 1 -

Vrijdag 10 januari 2020
18.45 uur:
Veld 1: VV Westerkwartier 3 – VEV’67 35+ 5 -
Veld 2: TLC 4 – VEV’67 35+ 4 -
19.30 uur:
Veld 1: All Stars 3e/ 4e – VEV’67 35+ 2 -
Veld 2: TLC 3 – VEV’67 35+ 1 -
20.15 uur:
Veld 1: VEV’67 4 (II) - VEV’67 45+ 2 -
Veld 2: RODEN 4 – VEV’67 45+ 1 -
21.00 uur:
Veld 1: TLC 2 – VEV’67 5 -
Veld 2: VEV’67 4 – VEV’67 6 -

Vrijdag 17 januari 2020
18.45 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 1 – VEV’67 35+ 2 -
Veld 2: TLC 3 – All Stars 3e/ 4e -
19.30 uur:
Veld 1: VEV’67 35+ 4 – VEV’67 35+ 5 -
Veld 2: VV Westerkwartier 3 – TLC 4 -
20.15 uur:
Veld 1: VEV’67 45+ 1 - VEV’67 45+ 2 -
Veld 2: VEV’67 4 (II) – RODEN 4 -
21.00 uur:
Veld 1: VEV’67 5 – VEV’67 6 -
Veld 2: TLC 2 – VEV’67 4 -

Vrijdag 24 januari 2020 HALVE-FINALES
18.45 uur:
Veld 1: nr.3 poule C – nr.4 poule D (G)
Veld 2: nr.3 poule D – nr.4 poule C (H)
19.30 uur:
Veld 1: nr.3 poule A – nr.4 poule B (E)
Veld 2: nr.3 poule B – nr.4 poule A (F)
20.15 uur:
Veld 1: nr.1 poule C – nr.2 poule D (C)
Veld 2: nr.1 poule D – nr.2 poule C (D)
21.00 uur:
Veld 1: nr.1 poule A – nr.2 poule B (A)
Veld 2: nr.1 poule B – nr.2 poule A (B)

Vrijdag 31 januari 2020 FINALERONDE
18.45 uur:
Veld 1: verliezer G – verliezer H (plaats 7 en 8)
Veld 2: verliezer E – verliezer F (plaats 7 en 8)
19.30 uur:
Veld 1: winnaar G – winnaar H (plaats 5 en 6)
Veld 2: winnaar E – winnaar F (plaats 5 en 6)
20.15 uur:
Veld 1: verliezer C – verliezer D (plaats 3 en 4)
Veld 2: verliezer A – verliezer B (plaats 3 en 4)
21.00 uur:
Veld 1: winnaar C – winnaar D (plaats 1 en 2)
Veld 2: winnaar A – winnaar B (plaats 1 en 2)

De organisatie treft iedereen graag op 3 januari 2020, de kantine en kleedkamers op Sportpark Oostindie zullen om circa 18.00 uur open zijn, in de hal van het complex zal een kleedkamer-indeling hangen.
Ook op de website van VEV’67 zal het complete programma te vinden zijn, kijk op www.vev67.nl. Ook zal tijdens de wedstrijdavonden in de kantine op de televisieschermen het programma te zien zijn. De schermen in de kantine zullen op de wedstrijdavonden bijgewerkt worden.
De organisatie wenst iedereen prettige feestdagen, een goede jaarwisseling en alvast een goed en sportief toernooi toe.

Met vriendelijke groet,

Organisatie Oostindie Wintercup
oostindiewintercup@vev67.nl



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!