Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Scheidsrechters

Scheidsrechters

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
27 mei 19:30 De Wilper Boys 35+1 VEV'67 35+5
27 mei 19:30 Zevenhuizen 45+1 VEV'67 45+1
27 mei 19:30 VEV'67 35+3 Peize 35+2
27 mei 19:30 Roden 35+3 VEV'67 35+1
27 mei 19:30 VEV'67 35+4 S.V. Oosterwolde 35+1
27 mei 19:30 VEV'67 45+2 Roden 45+3
27 mei 19:30 De Lauwers 35+1 VEV'67 35+2
27 mei 20:00 VEV'67 35+5 S.V. Oosterwolde 35+2
27 mei 20:00 VEV'67 45+1 Roden 45+1
27 mei 20:00 ONR 35+1 VEV'67 35+3
27 mei 20:00 VEV'67 35+1 ONR 35+3
27 mei 20:00 ONR 35+2 VEV'67 35+4
27 mei 20:00 VEV'67 35+2 Zuidhorn 35+1
27 mei 20:30 Marum 35+1 VEV'67 35+5
27 mei 20:30 VEV'67 35+3 Roden 35+1
27 mei 20:30 Roden 35+4 VEV'67 35+4
27 mei 20:30 TLC 45+1 VEV'67 45+2
27 mei 20:30 Fc. Grootegast 35+1 VEV'67 35+2
27 mei 21:00 VEV'67 35+5 Bakkeveen 35+1
27 mei 21:00 Peize 45+1 VEV'67 45+1
27 mei 21:00 V.V. Westerkwartier 35+1 VEV'67 35+1
27 mei 21:00 VEV'67 45+2 De Wilper Boys 45+1
27 mei 21:30 VEV'67 45+1 ONR 45+1
27 mei 21:30 S.V. Oosterwolde 35+3 VEV'67 35+3
27 mei 21:30 VEV'67 35+1 Niekerk 35+1
27 mei 21:30 Roden 45+2 VEV'67 45+2
28 mei 08:30 Grijpskerk JO9-1 VEV'67 JO9-1
28 mei 08:45 W. Huisman LTC JO9-2 VEV'67 JO9-2
28 mei 09:00 FC Burgum JO15-1 VEV'67 JO15-1
28 mei 09:00 VEV'67 JO7-2 VEV'67 JO7-1
28 mei 09:00 Donkerbroek JO10-1 VEV'67 JO10-3
28 mei 09:00 VEV'67 JO8-3 Zevenhuizen JO8-1
28 mei 09:00 VEV'67 JO9-3 Roden JO9-2
28 mei 09:00 VEV'67 JO10-1 GRC Groningen JO10-1
28 mei 09:00 S.J Bosker VEV'67 JO11-4 Fc. Grootegast JO11-2
28 mei 09:00 VEV'67 MO11-1 Oosterparkers MO11-1
28 mei 09:10 Helpman JO7-2 VEV'67 JO7-2
28 mei 09:10 Marum JO7-1 VEV'67 JO7-1
28 mei 09:20 VEV'67 JO7-1 Helpman JO7-2
28 mei 09:20 VEV'67 JO7-2 Marum JO7-1
28 mei 10:00 VEV'67 JO10-4 Drachtster Boys JO10-2
28 mei 10:00 VEV'67 JO10-5 Zuidhorn JO10-1
28 mei 10:00 Gorecht JO8-1 VEV'67 JO8-1
28 mei 10:00 Peize JO10-1 VEV'67 JO10-2
28 mei 10:15 GRC Groningen JO15-2 VEV'67 JO15-4JM
28 mei 10:30 J. van Driel VEV'67 MO17-1 SJO Coendersborg MO17-1
28 mei 10:30 P Otter VVSV '09 MO13-1 VEV'67 MO13-2
28 mei 10:30 VEV'67 JO11-1 Be Quick 1887 JO11-1
28 mei 10:30 J. Klok VEV'67 JO17-1 NEC Delfzijl JO17-1
28 mei 11:15 J.B. Huisjes VEV'67 JO15-2 ST SDS/Nijland JO15-1
28 mei 12:00 VEV'67 JO12-3 HFC '15 JO12-3JM
28 mei 12:30 Zuidhorn 2 VEV'67 3
28 mei 13:00 SC Boornbergum'80 2 VEV'67 5
28 mei 13:00 J Wagenaar VEV'67 O23-1 Drachtster Boys O23-1
28 mei 14:30 A. Jansen VEV'67 1 Hardegarijp 1
28 mei 14:30 The Knickerbockers 3 VEV'67 2
28 mei 14:30 D. Heins Buitenpost JO19-1 VEV'67 JO19-1
28 mei 15:00 R. Tempel VEV'67 4 The Knickerbockers 7
30 mei 19:00 ST Donkerbroek/Makkinga JO17-1 VEV'67 JO17-3
31 mei 18:00 TLC JO11-2 VEV'67 JO11-3
31 mei 18:30 VEV'67 JO12-2 Opende JO12-1JM
01 jun 19:00 Gomos JO17-1 VEV'67 JO17-2
01 jun 19:00 J.B. Huisjes VEV'67 MO17-1 Zevenhuizen MO17-1d
01 jun 20:00 VEV'67 5 Drachtster Boys 6
02 jun 18:30 Helpman JO12-4 VEV'67 JO12-1
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!