Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

@mail contactlijst

@mail contactlijst

U kunt de diverse commissie/afdelingen bereiken middels onderstaande emailadressen:


Commissie / Afdelingen E-mailadres
Accommodatiebeheer accommodatiebeheer@vev67.nl
Activiteiten activiteiten@vev67.nl
Administratie administratie@vev67.nl
Algemene Zaken algemenezaken@vev67.nl
Jantje Betontoernooi jantjebetontoernooi@vev67.nl
Jeugdorganisatie jeugdorganisatie@vev67.nl
Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@vev67.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@vev67.nl
Materiaalbeheer materiaalbeheer@vev67.nl
Meisjesvoetbal meisjesvoetbal@vev67.nl
Merchandise merchandise@vev67.nl
Oostindie Wintercup oostindiewintercup@vev67.nl
Penningmeester penningmeester@vev67.nl
PR pr@vev67.nl
Scheidsrechters scheidsrechters@vev67.nl
Secretaris secretaris@vev67.nl 
Smurfenvoetbal smurfen@vev67.nl
Sponsorcommissie sponsorcommissie@vev67.nl
Technische Zaken technischezaken@vev67.nl
Vertrouwenspersoon
vertrouwenspersoon@vev67.n
Voetbalschool VEV'67 voetbalschool@vev67.nl
Voorzitter voorzitter@vev67.nl
Vrienden van VEV'67 vriend@vev67.nl
Vrouwenvoetbal vrouwenvoetbal@vev67.nl
Vrijwilligerscommissie vrijwilligerscommissie@vev67.nl
Wedstrijdsecretaris w.gort@vev67.nl
Webmaster webmaster@vev67.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!